Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Strec Folia za racno paletiziranje

350 МКД

6 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Dorenka 07 окт. 23:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Производи
Друго
Se prodava Strec Folia za racno paletiziranje, 2,5 kg,23 mikroni, 500mm, 300 m, refus, moznost za isporaka na kolicini za kratok rok !
Proizvedena vo MK,

Cena : 350 den so ddv

Tel 077663442
Dorenka
Firmata se bavi so prodazba i iznajmuvanje na nedviznosti vo Skopje. Voedno prodava proizvodi od hartija: *Salfetki *Brisachi za race *Toalet *Fiskalni rolni od site dimenzii, Informacii na tel : 078 455 255
Посетете ја нашата продавница
Prashka Прикажи на мапата
078455255
https://pazar3.mk/URBANLIVING1
Dorenka
077663442
Dorenka

Dorenka

9 Огласи во продавницата
Fiskalni rolni Sheker pakuvan Vreki za otpad 0 EUR
Se izdava stan 72m2 vo Centar  Klinicki-MVR 280 EUR
Senf balsamiran ocet 0 MKD
Centar - deloven prostor 18m2 kancelarii - Ramstor 9 500 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации