Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vevcanski jaglen za ogrev

8 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Virovo Promet 13 јан. 12:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Virovo Promet

Virovo Promet

7 Огласи во продавницата

Ruski kamen jaglen za ogrev mrki 15 MKD
Kamen jaglen za ogrev mrki 15 MKD
Kumur za skara drven jaglen 0 MKD
Briketi za ogrev okrugli 150 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Производи
Друго
ВЕВЧАНСКИ ЈАГЛЕН ЗА ОГРЕВ (ЛИГНИТ)

Калорична вредност: 2500-2660 kcal/kg
1 тон јаглен заменува 2.5 метри просторни дрва.
Пакуван во вреќи од 50 кг.
Цена: 400 денари за вреќа од 50кг, односно 8 денари по килограм.

Повеќе информации на
070/225-112 Љупчо
www.virovo-promet.com.mk
Virovo Promet
Vrsime proizvodstvo i prodazba na drven jaglen za skara (kjumur) na malo i golemo. Prodazba na jaglen za ogrev so visoka kaloricna vrednost Povekje informacii na 070-225-112 Ljupco
Посетете ја нашата продавница
Ulica 1409 Broj 9A Прикажи на мапата
070225112
https://www.virovo-promet.com.mk
Virovo Promet
070225112
Virovo Promet

Virovo Promet

7 Огласи во продавницата
Kamen jaglen za ogrev mrki 15 MKD
Briketi za ogrev okrugli 150 MKD
Kosovski jaglen za ogrev 380 MKD
Briketi za ogrev osmoagolni 170 MKD
Кон почеток