Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Oprema za gradeznistvo Zapki Kajli Trkala dr novi

Оглас од претпријатие Се продава од: Primat Stip, Lazo Jordanov 04 дек. 12:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Primat Stip,  Lazo Jordanov

Primat Stip, Lazo Jordanov

95 Огласи во продавницата

Zabici za fasadno skele vrtlivi stabilni kajli dr 199 МКД
Proizvodstvo na Zabici Kajli Stegi Trkala Spojki 166 МКД
Zabici za fasadno skele  so T-straf Kajli novi 185 МКД
Zabici za skele Kajli za selovanje Alati Trkala dr -
From
Store
Локација
Штип
Производи
Друго
Наше Лично Производство и Продажба и Достава Веднаш...

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови
Кајли за шеловање на оплати,
Натезни глави за во градежништвото,
Продолжетоци за скеле,
Коцки(калупи) за испитување на бетон.

2. ТРКАЛА
Tерeтни транспортни од Ф70-Ф200 стабилни и вртливи, со кочница и без кочница, со разна носивост, пластични, метални, лиени и гумирани, со лагер еден или два и по желба во зависност од вашите потреби и тежина која ќе ви одговара. Тркалца кои не оставаат трага на подот излиени од специјална гума, наменети за болници, угостителски објекти итн.

3. КОЛИЧКИ
За транспорт на материјал со разна носивост,
Угостителски за послужување храна на гости,
Колички за индустриски хали,
Штендери за конфекции.

4. АЛАТИ
Изработка на сите видови за лиење гума и пластика,
Штанцување и извлекување на лим со различна дебелина,
Ковање и пресување на метал.

5. УСЛУГА
Изработка на сите врсти на производи од гума и метал, према доставен цртеж или примерок.
Валци за транпортни траки-ленти за рударство и индустрија, секакви и др.

*Примат Дооел Штип* Ул Верациривири бр.20 Штип
Дипл.маш.инг.Лазар Јорданов 070 210776 тел.фах.032 380375
[email protected]

цени по договор во зависност од количините на големо и мало
начин на плаќање модел и достава.....
.. производи како на сликите...
.. побарајте не.....за се има договор..
.. 24 години Македонски Производи..
Primat Stip, Lazo Jordanov
PRIMAT STIP
Ul. Veraciriviri br. 20. Stip
070210776 , 032 380375
Primat Stip, Lazo Jordanov
070 210 776 , 032 380 375
Leaflet
Primat Stip,  Lazo Jordanov

Primat Stip, Lazo Jordanov

95 Огласи во продавницата
Zapki za fasadno skele Vrtlivi Stabilni Kajli novi 185 МКД
Vrtlivi i Stabilni Zabici za skele Kajli Trkala dr 3 ЕУР
Lim Guma Metal Alat do konecen proizvod po potreba 32 ЕУР
Zabici za fasadno skele  so T-straf Kajli novi 185 МКД
Кон почеток