Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peleti

Оглас од претпријатие Се продава од: Omega Servis 20 јул. 13:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Omega Servis

34 Огласи во продавницата

PREDPRODAZBA SO EXTRA POPUST -
SEFOVI EMO OHRID -
GARAZA VO STIP 10 500 ЕУР
DELOVEN OBJEKT VO STIP 300 000 ЕУР
From
Store
Локација
Штип
Производи
Друго
Обезбедете квалитетен пелет за предстојната грејна сезона!
Високо квалитетен Македонски и увозен пелет со А1 и А2 енеретска вреднос по ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ!
За Штип и околината резервирајте и нарачајте на телефон 078368609!
Omega Servis
078 368 609
Leaflet

Omega Servis

34 Огласи во продавницата
GARAZA OD 17,5m2 VO STIP 6 000 ЕУР
GARAZA VO STIP 10 500 ЕУР
EXKLUZIVNO IMOT NA PRODAZBA VO R GRCIJA 65 000 ЕУР
Novo Stan od 103m2 vo Stip -
Кон почеток