Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peleti

Се продава од: Goran 25 фев. 17:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Локација
Штип
Производи
Друго
Се продават високо квалитетни пелети
-Bioenergy Point 100% Бука А2
-Sparrow 70% бука и 30% ела А2
-Потекло Србија
-Најповолна цена во цела Македонија
- Можност за цел шлепер по најниска цена за продажба во други градови
*Магацинот се наога во Штип (Македонка)
Leaflet
Кон почеток