Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Natron vreki

0 МКД

Се продава од: Јулијана Ковачева Вчера 14:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Производи
Друго
Се продаваат натрон вреќи.
Количина: 640 вреќи.
Димензии:
- должина 1,10 метри;
- ширина 0,55 метри;
- двослојни.
Се употребуваат за полнење на ќумур, трици и др.
Цена по договор.
Контакт:
- email: marjankovacev@yahoo.com
- телефон: 077/702-629.
Јулијана Ковачева
077/702-629
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации