Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ognootporen arhivski ormar

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: LOM KOMPANI 15 септ. 21:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

LOM KOMPANI

9 Огласи во продавницата

Higienski Ormar 0 ЕУР
Ognootporen Sef 0 ЕУР
Scott full karbon Velosiped 1 250 ЕУР
Metalen Sef 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Свети Николе
Производи
Друго
Огноотпорен ормар дизајниран да ги заштити вашите документи од пожар и кражба.Целта на овој ормар е да ја задоволи и законската обврска за складирање и чување на документи во сертифициран ормар.Класа на обивање S2.
- Двојно обложено куќиште за максимална заштита од пожар со 4 бр. на полици.
- Дебелина на вратата 60 мм.
- Отварање на вратата до 180 степени.
- Болтови за заклучување 5 бр, со дебелина од 20 мм.
- Механичко заклучување со можност и електронско.
- Боја електростацка:RAL 7035 (light grey) ;RAL 7024 (grey graphite)
Model :1951 ВХШХД - 1950х1250х520 тежина:200 kg.
LOM KOMPANI
Trgovija na golemo , kancelariski mebel od metal .
Посетете ја нашата продавница
Gavrilo Gavrilski. бр 3 Прикажи на мапата
077940947
LOM KOMPANI
077940947
Leaflet

LOM KOMPANI

9 Огласи во продавницата
Ormar Gun Safes 0 ЕУР
 Sef za vgraduvanje 0 ЕУР
Metalen Ormar - Метален Ормар 0 ЕУР
Higienski Ormar 0 ЕУР
Кон почеток