Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ognootporen Sef

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: LOM KOMPANI 15 септ. 21:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

LOM KOMPANI

9 Огласи во продавницата

Sef tesko obiven 0 ЕУР
Higienski Ormar 0 ЕУР
Metalen Sef 0 ЕУР
 Sef za vgraduvanje 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Свети Николе
Производи
Друго

Сертифицирани огноотпорни Сефови по европски стандард EN 14450 класа S2 тестиран на температура од 900 степени со издржливост до 30 минути по EN 15659.Погоден за Правни лица кои законски се обврзани да чуваат Документи или Предмети заштитени од запалување (оган).
- Дебелина на вратата 95 мм.
- Дебелина на телото 55 мм.
- Тристрано заклучување на вратата.
- Опција со двојно заклучување (меха/елек).
- Скриени точки за фиксирање на основа.
- Боја електростацка:RAL 7035 (light grey) ;RAL 7024 (grey graphite)
Model :32 ВХШХД - 315х445х450
LOM KOMPANI
Trgovija na golemo , kancelariski mebel od metal .
Посетете ја нашата продавница
Gavrilo Gavrilski. бр 3 Прикажи на мапата
077940947
LOM KOMPANI
077940947
Leaflet

LOM KOMPANI

9 Огласи во продавницата
Metalen Sef 0 ЕУР
Sef tesko obiven 0 ЕУР
Higienski Ormar 0 ЕУР
Ormar Gun Safes 0 ЕУР
Кон почеток