Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ormar Gun Safes

Оглас од претпријатие Се продава од: LOM KOMPANI 10 ноем. 10:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Локација
Свети Николе
Производи
Друго
Сетифицирани ормари за Оружје и муниција по европски стандард - EN 14450 IMP Класа S1.
Надворешни димензии:1250*545*345
Внатрешни димензии:1244*539*295
Со посебна преграда и подесливи полици.
- Дебелина на ормарот 2,8 мм на сите страни.
- Тристрано заклучување на вратата.
- Механичко и можност за електронско заклучување.
- Боја:RAL 7024 ; RAL 7035
Модел 1423 ВХШХД - 1450Х210Х280 за 6 Пушки, со тежина од 83 kg.
Се фиксира во под и ѕид.
LOM KOMPANI
Trgovija na golemo , kancelariski mebel od metal .
Gavrilo Gavrilski. бр 3
077940947
[email protected]
LOM KOMPANI
077940947
Leaflet

LOM KOMPANI

7 Огласи во продавницата

Sef tesko obiven -
 Sef za vgraduvanje -
Ognootporen arhivski ormar -
Pecka Konvektomat Duvalka Eloma 120 000 МКД
Кон почеток