Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sef tesko obiven

Оглас од претпријатие Се продава од: LOM KOMPANI 10 ноем. 10:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

LOM KOMPANI

7 Огласи во продавницата

Pecka Konvektomat Duvalka Eloma 120 000 МКД
Scott full karbon Velosiped 1 250 ЕУР
Ognootporen arhivski ormar -
Ognootporen Sef -
From
Store
Локација
Свети Николе
Производи
Друго

Сеф тешко обивен по европски стандард - EN 1143-1 IMP, Класа 1.Наменет за физички лица во приватни цели за чување на документи и предмети од вредност.
- Дебелина на вратата 10 мм.
- Дебелина на болтовите за заклучување 24мм.
- Тристрано заклучување на вратата.
- Една полица.
- Скриени точки за фиксирање на основа.
- Боја електростацка:RAL 7035 (light grey) ;RAL 7024 (grey graphite)
- ВХШХД -250Х360Х310 Надворешни
-ВХШХД - 194Х312Х228 Внатрешни
-Тежина: 44 kg.
Поголемиот сеф е со следниве димензии.
- ВХШХД - 300X440X380 Надворешни
- ВХШХД -244X392X298 Внатрешни
- Тежина: 65 kg.
LOM KOMPANI
Trgovija na golemo , kancelariski mebel od metal .
Gavrilo Gavrilski. бр 3
077940947
[email protected]
LOM KOMPANI
077940947
Leaflet

LOM KOMPANI

7 Огласи во продавницата

Ognootporen arhivski ormar -
Ognootporen Sef -
Pecka Konvektomat Duvalka Eloma 120 000 МКД
Ormar Gun Safes -
Кон почеток