Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Sef za vgraduvanje vo zid ili pod

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: LOM KOMPANI 31 авг. 10:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

LOM KOMPANI

12 Огласи во продавницата

Ormar sef za oruzje 0 ЕУР
Ognootporen arhivski ormar 0 ЕУР
Ormar - Sef Ognootporen; Ормар - Сеф Огноотпорен 1 ЕУР
Ormar za oruzje Ormar za puska 1 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Свети Николе
Производи
Друго

Сеф за вградување во ѕид и под со механичка брава од Германско производство сертифициран по европски стандарт во Класа 1 против обивање.
- Дебелина на вратата - 12 мм.
- Тристрано заклучување на вратата.
- Полимерни премази во прав.
- Внатрешен простор 7 литри, тежина 14 кг.
- Надворешни дим. - ВхШхД - 270x300x150 мм
- Внатрешни дим. - ВхШхД - 232x294x96 мм
- Гаранција 2 години.
LOM KOMPANI
Trgovija na golemo , kancelariski mebel od metal .
Посетете ја нашата продавница
Gavrilo Gavrilski. бр 3 Прикажи на мапата
077834884
Leaflet

LOM KOMPANI

12 Огласи во продавницата
Metalen Ormar - Метален Ормар 0 ЕУР
Ormar - Sef Ognootporen; Ормар - Сеф Огноотпорен 1 ЕУР
Sef Tesko Obiven so Ognootpornost od 60 min 1 ЕУР
Ognootporen arhivski ormar 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации