Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Dizni i Cauri

100 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Unistar Trejd DOOEL 14 окт. 15:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Велес
Производи
Друго
Сет дизни и чаури за плазма апарати.
Димензии: 1.5 mm и 1.9mm.

Дизна и Чаура 100 денари - ЛАГЕР - ВЕДНАШ ИСПРАЌАМЕ ПО КАРГО!
МОЖЕ И МАЛА КОЛИЧИНА
Лице за контакт:
Илија: 070/216-622
Unistar Trejd DOOEL
+38970216622
Unistar Trejd DOOEL

Unistar Trejd DOOEL

2 Огласи во продавницата
Industriski plac so platen komunalii 22 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации