Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Unused clothes high quality

50 ЕУР

Се продава од: Fatjona Sam 15 септ. 16:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
All the clothes are unused. I am selling them because they don't fit me. The price is discounted about 70%
I have also put photos of where i got the products from and how much was the original price.
Fatjona Sam
+389 71844465
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации