Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Profesionalna masina za peglanje / astalski stol

590 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АЛМА-БП Дооел Кавадарци 16 дек. 10:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
Profesionalna masina za sadovi 2 000 ЕУР
PROFESIONALNA PERALNA MASINA ZA PERENJE 0 МКД
Profesionalna masina za sadovi  casi 1 200 ЕУР
KONVEKTOMAT PECKA DUVALKA ELECTROLUX 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
На продажба е НОВА професионална машина за пеглање

BIEFFE BF070BE

* Асталска маса со вакум и греач
* Котел од 2 литри
* Индустриска пегла
* Димензии на работна маса - 110 цм на 40 цм
* 12 месеци гаранција
* Имаме 4 машини на лагер

Цена - 590 евра + ДДВ

После гарантен период обезбеден сервис 24/7 и оригинални резервни делови.
Имаме преку 350 машини на лагер за перење, сушење, пеглање и хемиски машини.

За секоја информација контактирајте не:
071 377 877
[email protected]
АЛМА БП ДООЕЛ
Индустриска бб, Кавадарци
www.alma-bp.mk


TAG - peralna peralni masina za perenje masina za susenje susara susalna profesionalna oprema industriska masina servis industriski masina valjak pegla parea struja oprema restoran hotel bolnica oprema makinë larëse, tharëse, lavanderi, profesionale, industriale
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
АЛМА-БП се занимава со големо продажба на професионални перални, сушари, ваљаци и угостителска опрема. www.alma-bp.mk
Посетете ја нашата продавница
Шишка 16 Кавадарци Прикажи на мапата
071377877
https://www.alma-bp.mk
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
071377877

WhatsApp:
071377877
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
PROFESIONALNA MASINA ZA PERENJE 0 МКД
NOV Valjak za peglanje - presa 0 МКД
Profesionalni Peralni Susalni i Valjaci 0 МКД
PROFESIONALEN SPORET RINGLI 300 ЕУР
Кон почеток