Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Polo i obicni maici za pecatenje EXTRA kvalitet

99 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Peko-Teks 23 мај 11:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Peko-Teks

Peko-Teks

59 Огласи во продавницата

Obicni i polo maici za pecatenje 110 MKD
Trenerki extra kvalitet na golemo i malo 350 MKD
Polo i obicni maici za pecatenje EXTRA kvalitet 92 MKD
Polo i obicni maici za pecatenje EXTRA kvalitet 92 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кочани
Состав:100% памук. Сите видови на маици за печатење (машки, женски и детски) Лакоста маици на кратки ракави -до 50 броја 235 денари над 50 броја 225 денари Обични маици на кратки ракави - до 50 броја 110 денари над 50 броја 106 денари Лакоста маици на долги ракави - до 50 броја 270 денари над 50 броја 260 денари Обични маици на долги ракави -до 50 броја 170 денари над 50 броја 160 денари Изработуваме по нарачка на купувачите располагаме со каталог 20-30 бои. Вршиме брендирање/пешатење на вашата фирма.
Peko-Teks
Тренерки Машки,Женски,Детски во повеке модели и голем избор на бои.Состојки на материјалот од кој се изработени памук,ликра и полиестер Extra!!! Квалитет. Поло маици Машки и Женски модели Голем избор на бои и комбинации во повеке бои можат да бидат наменети и како рекламен материјал за печатење. Обични маици за печатење во сите бои со одличен квалитет. Дојдете погледнете и уверете се во квалитетот!!!
Посетете ја нашата продавница
Skopska 9/8 Прикажи на мапата
078-737-497
http://www.pazar3.mk/mk/Listing/Detail/Index/775659?searchID=1079129&Idx=20
Peko-Teks
078-737-497
Leaflet
Peko-Teks

Peko-Teks

59 Огласи во продавницата
Osvezuvaci so vase logo na firma -
Trenerki Komplet Dolen Del vozrasni i detski 950 MKD
Obicni i polo maici za pecatenje 110 MKD
Trenerki Komplet Dolen Del vozrasni i detski 1 000 MKD
Кон почеток