Објавени: септ. 23 2022 12:38

Pamucno predivo 100 % pamuk

ЕУР

Објавени: септ. 23 12:38
Прегледи: 376
Се продава памучно предиво 100 % памук, прва класа, намотано на конуси, Нм 50/1, едножично ОЕ.

Цена: 246,00 денари, плус 18 % ддв
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
376
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071/261223

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации