Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Patenti

0 МКД

Се продава од: Владимир 18 фев. 18:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Продавам метални патенти црни, тегет и бели. Должина 18см и 20см. Цена по договор.
Владимир
070363778
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации