Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Malesevski mlecni proizvodi

0 МКД

Се продава од: Dimche Bekjarski 26 јул. 09:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Nudime malesevski kravji kaskaval,kravjo sirenje i drugi mlecni proizvodi vo zavisnost od potrebite na klientot.
Dimche Bekjarski
076-439-019
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации