Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PRODHIME NATYRALE TË BLETËVE

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Apiherbal/Repro-centar/Pcelarstvo DABESKI 16 септ. 16:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Apiherbal/Repro-centar/Pcelarstvo DABESKI
BILNI KAPKI SARSKA GORCICA 700 MKD
SLADOK PELIN ARTEMISIA ANNUA 700 MKD
BELA IMELA VISCUM ALBUM 300 MKD
KREMA YNDYRNA DHE MELEME 100% kozmetik natura 200 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Гостивар
TRADITA,PËRVOJA DHE KUALITETI
APIQENDËR –BLETARI PROFESIONALE
DABESKI GOSTIVAR MAQEDONI

PRODHIMTARI E SPECIALIZUAR E BLETAVE AMË TË MARKUARA,TË SELEKTUARA ,TË SHUMUARA,TË TESTUARA DHE TË PRODHUARA SIPAS TEKNOLOGJISË MË MODERNE EUROPJANE
APIHERBAL BARNATORE MJALTI
APIPREPARATE ...NË BASHKËPUNIM ME NATYRËN...
MOB 070 561 835
PERO DHE BLAGORODNA DABESKI,RRUGA T.JOVANOSKI 11,1230 GOSTIVAR
E-mail [email protected]
PRODHIME NATYRALE TË BLETËVE
• Mjaltë
• Majë e mjaltës
• Pluhur lulesh
• Polen
• Polen i fermentuar-Perga
• Dyll blete
• Propolis .balsam
• Propolis pika
• Pika bimore
--------------------------------------------------------------
• Pika prej ehinaceës
• Pika prej murrizi
• Pika prej artiçoke
• Pika prej hithëri
• Pika prej valeriane
• Pika prej boronice
• Pika për apetit
• Pika për përforcimin e imunitetit dhe mekanizmit të mbrojtjes së trupit
• Pika për zemër
• Pika për cirkulim
• Pika për zvogëlimin e sheqerit në gjak
• Pika për revitalizim të mëlqisë së zezë
• Pika kundër pagjumësisë
• Pika për qetësim
• Pika për lukthin
• Pika për forcim të organizmit
• Pika për eliminim të toksineve
• Pika kundër gazrave dhe bymimit të stomakut
• Pika për rregullim të metabolizmit
• Pika për inhallacion
• Pika për hundë dhe sinuse
• Pika për organet e frymëmarjes
• Pika për funkcionim më të mirë të veshkëve
• Pika kundër impotencës
• Pika kundër sheqerit të lartë në gjak
• Pika kundër errës të keqe nga goja
• Pika kundër ndezjeve të gojës
• Pika kundër gjakderdhjes
• Pika kundër anemisë
• Pika për rregullim të gjëndrës tiroide
• Pika kundër djersitjes
Mjalta natyrale dhe prodhimet e tjera të bletëve janë kombinime ideale të shumë bimëve të cilët kur kombinohen kanë efekt më të madh shërues.Me qëllim që këto bimë të kenë efekt më të madh ata kombinohen me mjaltën dhe prodhimet e tjera të bletëve(duke mos i larë me uj të nxehtë).Përzierjet e preparateve,poleni i fermentuar,propolisi në kombinim me bimët si:SHERBELËN,MINTIN,KAMOMILËN,TRUMZËN,KANTARIONIN,HITHËRIN,VALERIANËN,EHINACEËN,MURRIZIN E TJERA,prej këtyre kombinimeve fitojmë pika,çaja që ndihmojnë për sëmundje të ndryshme si adenome,sëmundje të prostatës,sterilitetit,ndezjeve të veshkëve,gurrit në tëmth,gastritisit,lukthit,yndyrnave në gjak,kundër kokëdhimbjes,pagjumësisë,sheqerit në gjak,problemeve menstruale,anemisë e tjera.
...Në bashkëpunim me natyrën.

https://www.youtube.com/watch?v=8j7a7JDDw0k

Apiherbal/Repro-centar/Pcelarstvo DABESKI
Одгледувањето на пчелни семејства преставува наша семејна традиција повеќе од 90 години.Во 1993 година во координација со Перо Дабески ,научен соработник од Р.Австрија е формиран најсовремениот Репро - центар за производство и селекција на македонската медоносна пчела произведени по најсовремена европска технологија.Нашето професионално пчеларство располага со преку 700 пчелни семејства во Гостиварско -влајничкиот регион и подножјето на Шар планина. Нашето професионално пчеларство во својот асортиман има голем број на природни препарати на база од пчелини производи за кој се знае дека благотворно делуваат на здравјето на луѓето.Покрај пчелните производи кој се користат со векови (пчелиниот мед,матичниот млеч,прополисот,поленот,и прополисот.)Нашата компанија Апихербал Пчеларство ДАБЕСКИ Гостивар во своите производи ги користи и другите состојки од пчелите кој се помалку познати на овие простори(пчелиниот леб -ферментиран полен ПЕРГА,пчелиниот отров.)Производите на компанијата кој се користат за подобрување на здравјето или како козметичка палета на производи,освен пчелините производи содржат производи кој содржат и низ лековити билки кој се традиционално познати и потврдени кај народот.
Посетете ја нашата продавница
T.jovanoski 11 Прикажи на мапата
070561835

www.youtube.com/watch?v=3B6lK3CSsiI

Apiherbal/Repro-centar/Pcelarstvo DABESKI
070561835
Leaflet
Apiherbal/Repro-centar/Pcelarstvo DABESKI
BABIN ZAB Tribulus Terrestris 700 MKD
BILNI KAPKI PROTIV NERVOZA I NESONICA 0 MKD
LEKOVITI BILKI I PREPARATI DABESKI 0 MKD
MECKIN LUK,SREMUS -ТINKTURA 300 MKD
Кон почеток