Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Borov sirup

300 МКД

Се продава од: Valentina 29 јул. 09:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
БОРОВ СИРУП
Боровиот сируп е природен лек за лекување на долготраен грип,оштетувања на белите дробови и дишните патишта од пушење. Помага при: бронхитис, асма, искашлување на шлајм, подобрување на имунитет, чистење на белите дробови на пушачите.
Valentina
078 219 438
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации