Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Med na golemo

0 МКД

Се продава од: Тодор Тодев 19 јун. 22:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Пробиштип
Продавам ливадски ( багрем ) мед со врвен квалитет на големо.

Цена по договор.
Телефон за контакт: 071 921 336
Тодор Тодев
071 921 336
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации