Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Med za slabeenje

850 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Bio AS Farmacia 20 јан. 00:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Bio AS Farmacia

Bio AS Farmacia

3 Огласи во продавницата

Bio Krem RESENIE ZA SITE PROBLEMI SO KOZATA 230 МКД
SHAMPON ZA RAST NA KOSATA 370 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Priroden med za slabeenje
Bio AS Farmacia
-Производи: -Сите видови на природни масла 100% -Сите видови на мед во комбинација со природни растенија ; -Сите видови креми за лице, за раце, за пети, против воспаление на мускулите, против болки во коските etc.. -Шампони за сите проблеми на косата ; -Био чаеви за сите здравствени проблеми ; -Сите производи се сертифицирани и контролирани според сите меѓународни стандарди. -Сите прозводи се произведени со последната технологија, што ги прави квалитетни и ефикасни. - Наша цел е да му излегуваме во пресрет на секој човек што има мака со здравјето и изгледот! -Ви благодариме за довербата.
Посетете ја нашата продавница
Karpos 27 Прикажи на мапата
070789356
Bio AS Farmacia
070789356
Bio AS Farmacia

Bio AS Farmacia

3 Огласи во продавницата
Bio Krem RESENIE ZA SITE PROBLEMI SO KOZATA 230 МКД
SHAMPON ZA RAST NA KOSATA 370 МКД
Кон почеток