Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Osogovski cist med 100% priroden

250 МКД

Се продава од: Панте 31 мар. 19:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Продавам 100% чист еколошки планински мед од подножјето на осоговските планини. Цена на големо 250 денари.
Панте
076 790 414
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации