Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Zamrznati malini

0 МКД

Се продава од: Анѓелко 03 авг. 11:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Продавам замрзната малина со сертификат за органско производство во преод . Малината е од сортата виламет , се чува од -18 до -20 целзиусови степени. Пакувана е во картонски кутии во кеси по 10кг нето , кесите се специјални за пакување со HACCAP сертификат .
Цена по договор.
Анѓелко
078405787
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации