Објавени: ноем. 15 2021 08:00

Sok od kalinki

МКД

Објавени: ноем. 15 08:00
Прегледи: 108
Продавам свежо цеден сок од калинки
✅100% природен без додатоци и конзерванси
✅нова амбалажа од 0.5l и 1l
Цена на литар 250ден.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации