Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Palmi

1 000 ЕУР

Се продава од: Biljana Gandi 08 мар. 18:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
две палми се продват
едната е висока 2 метра а другата е 3 метра
Biljana Gandi
077696788
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации