Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Rasadnik drva

0 МКД

Се продава од: Љубен Вчера 16:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Инвестирајте во иднината на вашите деца! Брзорастечки дрва (acer platanoides) се совршени за прочистување на воздухот и создаваат поздрава животна средина. Јавете се и нарачајте на 071 814 866. Дрвата се во ограничен број!
Љубен
071 814 866
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации