Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Jatki lesnici od ovogodinesna rekolta

0 МКД

Се продава од: Jordanka Cekova Денес 11:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат јатки лешници од овогодинешна реколта. Одгледувани на природен начин. Долгогодишен квалитет и традиција.
Цена по договор.

Контакт:
Љупчо - 075/474-189
Данка - 078/419-372
Jordanka Cekova
078419372
Leaflet
Кон почеток