Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kompir AGRIA na golemo -40t

10 МКД

12 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Се што сакам 15 ноем. 12:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Se prodava kompir Agria na golemo so ekstra kvalitet
Cena po dogovor
Lokacija: Kicevo
Za povekje informacii kontakt na: 070223072
Се што сакам
Врвен квалитет и пристапни цени. Изненадете ги вашите најмили!

+389 71 221 072
Се што сакам
+38970223072
Leaflet
Кон почеток