Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sadnici lesnik

180 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Фиљи Ристовски ДООЕЛ 12 ноем. 11:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продават садници-лешник од италијанската сорта Тонда Џентиле (тролист), Цена 180,00 денари Расадникот се наоѓа во Облешево.
Фиљи Ристовски ДООЕЛ
076206282
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации