Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Koncentrat

19 МКД

Се продава од: Mihajlo Shapka Nakov 11 фев. 21:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava gotov koncentrat ,Praveen za to na svinji I kokoski nesilki co vreki of 50 Lila
Namirnici koi se upotrebuvaat se :
Pcenka,pcenica,jacmen,premiks,I soja.
Cena 19 den kg
Kolicina 30 tona.
Mihajlo Shapka Nakov
078236458
Leaflet
Кон почеток