Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PRODAZBA NA OVOSNI SADNICI SO VISOK KVALITET

Се продава од: Toskata Dooel Resen 28 ноем. 18:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
ПРОДАЖБА НА ОВОШНИ САДНИЦИ УВЕЗЕНИ ОД СРБИЈА, СО ВИСОК ГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ И ПОВОЛНИ ЦЕНИ.
Во моментот ви нудиме:
Садници ЈАБОЛКО
- Црвен Делишес (Ред Чиф, Ред Купер, Топ Ред) на подлога М26 и ММ106
- Златен делишес ( Рајндерс) на подлога М26 и ММ106
- Јонаголд на подлога М9 , М26
- Чадел, подлога М26, ММ106
- МУ-ЦУ, подлога М26, ММ106
Садници ЦРЕША
- Регина и Кордија
Садници Слива
- Стенлеј
- Чачанска најдобра
Садници Лешник
- Тонда Џентиле (НУТЕЛА)
Садниците се потрапени во дворното место на улица
11 Октомври бр.91 (кај Митко Каке) и можете да ги погледнете во секое време од денот. Контакт 070 628 449 -Науме и
070 306 635 - Гордана
Toskata Dooel Resen
070 628 449, 070 306 635
Leaflet
Кон почеток