Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sadnici lesnik

60 МКД

Се продава од: Filip 19 јун. 22:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodavaat mladi sadnici krupen leshnik 20-30cm
Lesno prifatlivi na poveke vidovi pocva
Cena od koren 60denari
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации