Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Tuja Smaragd

90 МКД

Се продава од: Милан 22 јун. 00:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam zimzeleni drvca - Tuja Smaragd, so visina od okolu 30 cm. Smaragdot e eden od najubavite i najodgleduvani vidovi na tuja. Prakam po kargo.
Милан
071373465
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации