Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Парен Котел

400 ЕУР

Се продава од: Ангел 26 ноем. 21:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Друго
Парен Котел на Дрва(Цврст Огрев)

Моќност 30,8KW

Користен само една сезона.

Ангел
Leaflet
Кон почеток