Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Metalni stalazi

1 500 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Флауерс Фениа ДОО 22 авг. 16:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
BMW X5 DRIVE 3.0 -08 KUPENO VO MAK KAR  - ZAMENA 19 900 ЕУР
Komplet asortiman ITNO -
Fotokopir XEROX WorkCentre Pro 320 itno 3 000 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Куманово
Производи
Друго
Povolno!!! Metalni stalazi za site potrebi. Se prodavaat itno. Cenata e na metar visina 1.60m
Флауерс Фениа ДОО
Fenia Flowers & Art Decorations е генерален увозник на висококвалитетно вештачко цвеќе (Real touch flowers), вештачки дрва, и декоративен материјал. Овој вид на артикли е еднствен на македонскиот пазар.
Посетете ја нашата продавница
III Македонска Ударна Бригада 174 Прикажи на мапата
031550681,078458504,071933752
http://www.facebook.com/FeniaFlowersArtDecorations
Флауерс Фениа ДОО
078 458 503, 078458504
BMW X5 DRIVE 3.0 -08 KUPENO VO MAK KAR  - ZAMENA 19 900 ЕУР
Komplet asortiman ITNO -
Fotokopir XEROX WorkCentre Pro 320 itno 3 000 МКД
Кон почеток