Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Oprema za prerabotka na grozje i proizvodstvo na vino

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: KMS MALERIC Вчера 12:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
KMS MALERIC

KMS MALERIC

7 Огласи во продавницата

Oprema za mali vinarii 0 МКД
BURE MELNICA PRESA SE ZA VINO OD INOKS MATERIJAL 0 МКД
Napravi vino vo proizvodite na Maleric 0 МКД
INOKS BURINJA ZA VINO I RAKIJA I DRUGA OPREMA 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Неготино
Производи
Друго
Komplet oprema od inoks materijali za prerabotka na grozje i proizvodstvo na vino
- melacki za grozje
- vodeni presi
- sadovi i cisterni za cuvanje na vino i drugi tecnosti od 10 l do 10.000 l
- protocni pumpi
- filtri
- stakleni sisinja 0.75l
- pluteni tapi, PVC Kapsuli
- dabov cips za vino i rakija
- enoloski sredstva ( kvasec za fermentacija, hrana za kvasec, bistriteli, enzimi i dr)
KMS MALERIC
Sadovi za cuvanje na vino(so moznost za fermentacija vo istite)od 10l -10.000l,melacki za grozje,masini za filtracija ,polnilnici,presi,zatvaracki za sisinja,pluteni tapi,sisinja,pvc kapsuli,Enoloski sredstva za fermentacija i se drugo za da se napravi i cuva kvalitetno vino.
Посетете ја нашата продавница
с.Марена(Неготино-Кавадарци) Прикажи на мапата
043/444-888,075/797-416
https://www.maleric.com.mk

facebook KMS MALERIC

Leaflet
KMS MALERIC

KMS MALERIC

7 Огласи во продавницата
Oprema za mali vinarii 0 МКД
BURE MELNICA PRESA SE ZA VINO OD INOKS MATERIJAL 0 МКД
SE ZA VINARSTVO OD BERBA NA GROZJE DO FLASIRANJE 0 МКД
Napravi vino vo proizvodite na Maleric 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации