Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zlica Kasika za mesanje beton

2 696 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Modularis TEH d.o.o. 25 мар. 12:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Modularis TEH d.o.o.

Modularis TEH d.o.o.

5 Огласи во продавницата

Univerzalni Aligator Grapple 7 097 ЕУР
Univerzalni grajfer 6 845 ЕУР
Korpa za miješanje beton 3 900 ЕУР
Makazi za drvo 6 448 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Охрид
Производи
Друго
Žlica (Kašika) ZA miješanje betona, kopčanje na traktore, mini bagere 3-8 t, bagere 16-25 t, bagere gumaše, kombinirke, mini utovarivače i utovarivače, volumen miješanja 200/250 / 300/450 / 600/750/1000 l
Krizno miješanje - sistem Modularis - najkvalitetnija izdelava betona
Isporuka fco kupac, garancija hidromotor na i Glavni Lezaj glavnu brtvu 2 godine


info: 00386 41675156
mail: info@modularis-drive.com
Modularis TEH d.o.o.
0038641675156
Modularis TEH d.o.o.

Modularis TEH d.o.o.

5 Огласи во продавницата
Univerzalni grajfer 6 845 ЕУР
Korpa za miješanje beton 3 900 ЕУР
Makazi za drvo 6 448 ЕУР
Univerzalni Aligator Grapple 7 097 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации