Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masini i mikseri za toniranje boi

0 МКД

Се продава од: Gerasim 20 мај 00:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Радовиш
Производи
Друго
Се продаваат 2 машини за тонирање на бои, 2 миксери за бои и машина за автобои. Цена по договор.
Gerasim
070261021
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации