Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stand poloven brendiran

1 000 МКД

Се продава од: Светлана Кобец 12 јан. 01:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Друго
Штандот е за промотивни и рекламни активности. Го има внатре ja дополнителна поличка. Лесно е склопуван-расклопуван, коплициран со ташна за носење, се е во одлична состојба.
Во текот на јануари цена е намалена!!!
Антон 070/699-466
Светлана Кобец
070699466
Кон почеток