Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina za peglanje so valjak

0 МКД

Се продава од: Цветанка 21 авг. 11:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Друго
Се продава машина за пеглање,склоплива и со тркалца за лесно движење.
Цветанка
072/713-401,02/6091620
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации