Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiscal thermal label printer bar code scanners

85 ЕУР

110 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: EMI MEDIA Вчера 08:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
EMI MEDIA

EMI MEDIA

126 Огласи во продавницата

SANITARIJA wc solja kada lavabo bojler protece 0 МКД
Double bed krevat dopio dvoen krevet 199 ЕУР
DVD ADAPTER VHS DVD RCA USB ADAPTER 2 500 МКД
Dvd player Sony akai dvd tv tuner MINI TELEVIZOR 1 499 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Производи
Друго
bar code scanner metrologic USA ... 50 euro

fiscal printer,fiskalen printer,фискален принтер,printer fiskal PF 550 so GPS ..........155 euro
https://www.accent.mk/?page_id=47

ELTRON TLP 3542 / 2742 printer za nalepnici,принтер за налепници,label printer,printer etiketash ........255 euro
http://www.e-scan.com/profiles/2742.htm

BIXOLON STP-103II and STAR TSP 143u.........thermal printer,termalen printer,термален принтер,printer termik.....85 euro
http://www.bixolon.com/html/en/product/product_detail.xhtml?prod_id=6EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Посетете ја нашата продавница
NARODEN FRONT 23 /5-2 Прикажи на мапата
+38970219309
EMI MEDIA
+38970219309
EMI MEDIA

EMI MEDIA

126 Огласи во продавницата
RCF JBL BASS SPEAKERS SUB WOOFER 289 ЕУР
WASHBASIN KNEE OPERATED чешма се пушта со колено, туш 1 ЕУР
CONGA TUMBA DRUMS  tumbadora  CUBA ORIGINAL 699 ЕУР
Stalaza polica ormar fioka masa qëndrim tavolinë 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации