Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Masina za sladoled

1 390 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: LD Energy Internacional-Skopje 24 јан. 16:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
LD Energy Internacional-Skopje
Chevrolet Spark -18  rent a car 30 ЕУР
Great Wall Voleex -16  rent a car 34 ЕУР
Lancia Delta -17 55 ЕУР
Ford Focus -17  rent a car 51 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Производи
Друго
Prodavam!
Nova masina za pravenje soft sladoled🍦 i sorbet.
cena:1. 390eur.
☎️ 070 429 049
LD Energy Internacional-Skopje
 
070429049
LD Energy Internacional-Skopje
Fiat Linea -16  rent a car 43 ЕУР
Great Wall Voleex -16  rent a car 34 ЕУР
Skoda Fabia   rent a car 34 ЕУР
Opel Vivaro 8 plus 1  rent a car 81 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации