Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 27 2019 07:37

Pekarska oprema etazna pecka

Објавени: ноем. 27 07:37
Прегледи: 3
Etazna pecka so odlicni perfomanski
-kapacitet 12 pleha vo 3 etazi
-komora za fermentacija 16 pleha
-vodena parea na sekoja etaza i komora
-samoten patos
-temperaturen raspon od 0 do 400 stepeni
-manuelna regulacija na temperatura nezavisno gorni i dolni greaci
-garancija 24 meseci
-transport i montaza
Опис на линк

Pekarska Oprema

Se za pekari na edno mesto.
Golem izbor na pekarski masini.

https://www.facebook.com/frigohot/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Se za pekari na edno mesto.
Golem izbor na pekarski masini.

https://www.facebook.com/frigohot/
skopje 070348867070397343 https://www.facebook.com/pekarska.oprema.12/
3
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070348867070397343
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации