Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Podium Skenë Podium scena bina

17 900 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: EMI MEDIA 11 јан. 09:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
EMI MEDIA

EMI MEDIA

127 Огласи во продавницата

Mini cd dvd DVD-R CD-R 1.4 2.8 4.7GB 0 EUR
RCF JBL BASS SPEAKERS SUB WOOFER 289 EUR
Metalni sefovi 0 EUR
VITRINA LADILNIK FRIZIDER TEKNALINE 4400 NFP 2 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Производи
Друго
Подиум ( бина , сцена ) за настап на музички групи и артисти со димензии 361cm должина 83 cm ширина 33 cm висина, изработен од челик,алуминиумски лајсни и водоотпрен ламинат

Podium ( bina , scena ) za nastap na muzički grupi i artisti so dimenzii 361cm dolžina 83 cm širina 33 cm visina, izraboten od čelik,aluminiumski lajsni i vodootpren laminat

Podium (stage) for performing music groups and artists with dimensions of 361cm length 83 cm width 33 cm height, made of steel, aluminum moldings and waterproof laminate

Podium (skenë) për kryerjen e grupeve muzikore dhe artistëve me përmasa 361cm gjatësi 83 cm gjerësi 33 cm lartësi, e bërë nga çeliku, mbulesa alumini dhe laminat i papërshkueshëm nga uji

EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Посетете ја нашата продавница
NARODEN FRONT 23 /5-2 Прикажи на мапата
+38970219309
EMI MEDIA
+38970219309
EMI MEDIA

EMI MEDIA

127 Огласи во продавницата
JVC VHS cassette to DVD disc recorder 15 900 MKD
DVD ADAPTER VHS DVD RCA USB ADAPTER 2 500 MKD
Воздушен разладувач вентилатор BONAIRE PROFILE 99 EUR
REKLAMNO NADVORESNO PANO FLUORESCENT 90 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации