Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov raboten pult so 4 rabotni mesta

0 МКД

Се продава од: Сања 06 апр. 10:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Друго
Се продава нов работен пулт со 4 работни места , високо квалетитена изработка , димензии
должина 4,50 м
ширина 0,92 м
висина 1,05 м
Сања
075/415-916
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации