Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Furre buke e perdorur

3 000 ЕУР

Се продава од: lori malorja 17 фев. 23:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Производи
Друго
shitet furre buke e perdour e ardh prej italie ne gjendje shume te mire . e prodhuar ne vitin 1999 .
lori malorja
355693606777
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации