Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Komora za odrzavanje

1 500 ЕУР

Се продава од: Gjorgji 23 фев. 23:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Локација
Тетово
Производи
Друго
Se prodava komora za odrzavanje do 0 stepeni za povece info kontaktirajtene cenata e za komora sirina/ 2 metra
Dolzina 2 metra
Visina 2,5 metra
So plasticna vrata
1500 e
Gjorgji
070544587
Кон почеток