Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Laser za graviranje i dekoracii

2 200 ЕУР

Се продава од: Bujar 26 септ. 03:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Производи
Друго
Se prodava laser za graviranje na drvo, plastika, staklo, plexiglass i drg.

Cena po dogovor.
Кон почеток