Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Gledala za cnc frez za izrabotka na drveni prozori

0 ЕУР

Се продава од: Сашко Вчера 17:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Производи
Друго
Комплетен сет глодала за изработка на прозори монтирани на ХСК држачи за цнц машина.
Сашко
075354189
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации